Bohaterowie

Brandi Schulz i Jarrod Schulz

Ten zadziorny i zdeterminowany rodowity mieszkaniec Long Beach walczy ze wszystkich sił o to, by jego biznes nie upadł. Być może nie odnosi dużych sukcesów podczas aukcji (nazywają go „przegranym”), ale ma wielkie serce.
Wraz ze swoją złośliwą i bezwzględną żoną Brandi Jarrod jest właścicielem sklepu z artykułami używanymi Now and Then. Jako że ma większą skłonność do podejmowania ryzyka niż Brandi, kobieta często kwestionuje jego decyzje, tak by nie zapomniał, że pieniądze nie rosną na drzewach.
Niezależnie od tego, czy Jarrod przebywa w danym momencie w biurze, czy na aukcji, Brandi zawsze musi wszystko kontrolować. Presja związana z utrzymaniem biznesu i rodziny jest duża, dlatego liczy się każda licytacja.
„Muszę jak najszybciej poprawić swoje notowania, bo płacą za następną aukcję. Jeśli nie zrobię porządku z towarem, nie będę mógł przystąpić do kolejnej licytacji”.
Choć może się wydawać, że w ich domu rządzi Brandi, Jarrod też ma sporo do powiedzenia. Ten niezwykle impulsywny i przebiegły jak lis mężczyzna jest znakomitym strategiem i może rywalizować z najlepszymi.