Czwartki o 21:00 od 29 listopada
Więcej
< Artykuły

„Wikingowie” na ekranach kin Helios!

Ta widowiskowa opowieść pokazuje fascynujące życie i niesamowite przygody wojowniczych ludów Północy, które siały postrach w średniowiecznej Europie. Piąty sezon serialu zaczyna się od objęcia dowództwa nad Wielką Armią Pogan przez Ivara, podczas gdy Lagertha panuje jako królowa Kattegat. Zamordowanie przez Ivara jego brata Sigurda skutkuje całą serią krwawych bitew, a synowie Ragnara rozważają kolejne posunięcia po pomszczeniu ojca…

Podwójne zaproszenia można odbierać osobiście w kasie kina wybranego podczas rejestracji, na podstawie wydrukowanego potwierdzenia. Fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym jest kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc). Seanse odbędą się w 38 kinach sieci w całej Polsce. Premierowe odcinki serialu można także oglądać na HISTORY w każdy czwartek o 21:00.

Szczegółowe informacje dotyczące bezpłatnych pokazów premierowych odcinków najnowszego sezonu serialu „Wikingowie” na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios dostępne są pod adresem www.helios.pl/wikingowie. Do zobaczenia na seansach!