W listopadowe poniedziałki HISTORY proponuje coś wyjątkowego dla fanów motoryzacji. Przez cały miesiąc zaprezentujemy siedem produkcji, w których kultowe i klasyczne auta stoją na pierwszym miejscu. Cykl rozpocznie wyjątkowy dokument „Chuck Norris: na najwyższych półobrotach”, w którym gwiazdor filmów akcji przedstawi najbardziej niezwykłe pojazdy militarne. 11 listopada na antenie HISTORY swoją premierę będzie miał film dokumentalny „David Hasselhoff: kultowe superauta” , w którym gwiazda serialu „Nieustraszony", David Hasselhoff , dowodzi, że kultowy samochód lat 80. znany jako KITT zainspirował i zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny. W cyklu „Garaż pełen legend” zaprezentujemy także specjalne odcinki programów takich jak „Warsztat Danny’ego” czy „Amerykańscy naprawiacze” poświęcone najciekawszym modelom samochodów w historii motoryzacji oraz dokument na temat kultowej Chevrolet Corvette.

 

CHUCK NORRIS: NA NAJWYŻSZYCH PÓŁOBROTACH                                          

Chuck Norris's Epic Guide To Military Vehicles

Poniedziałek, 4 listopada o 21:00

Niektórych z najbardziej oszałamiających i innowacyjnych samochodów nie zobaczymy na ulicach – ich zadaniem jest umożliwienie przemieszczania się wojskom. Od ciężarówki-amfibii, która w okamgnieniu pokonuje głębokie wody, aż po sześciokołowy Humvee – samochód terenowy o sile ognia przewyższającej niektóre czołgi. Chuck Norris, kultowy amerykański aktor, producent filmowy i telewizyjny, mistrz sztuk walki i sześciokrotny mistrz świata w karate,  przedstawi najbardziej niezwykłe pojazdy o przeznaczeniu militarnym.

 

DAVID HASSELHOFF: KULTOWE SUPERAUTA

Battle Of The 80s Supercars With David Hasselhoff

Poniedziałek, 11 listopada o 21:00

Dwugodzinny dokument, w którym gwiazda serialó „Nieustraszony" i „Słoneczny patrol”, David Hasselhoff , dowodzi, że kultowy samochód lat 80. znany jako KITT zainspirował i zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny. Gospodarz programu nie tylko zaprezentuje jeden z najszybszych pojazdów na świecie, czy sportowy samochód-amfibię, ale też usiądzie za kierownicą niektórych z najbardziej zwariowanych aut. Kulminacyjnym punktem tej niezwykłej opowieści będzie jedyny w swoim rodzaju wyścig, w którym zmierzą się Hasselhoff w modelu KITT, Dirk Benedict w vanie z Drużyny A" i Erik Estrada na motocyklu z serialu policyjnego "ChiPs".