HISTORY patronem gry Kozacy 3

HISTORY patronem gry Kozacy 3

Gra Kozacy 3 to nowa wersja słynnej strategii czasu rzeczywistego, która pojawiła się na rynku 16 lat temu. Wyłącznym dystrybutorem gry jest cdp.pl.

Kozacy wracają na pole boju. Zasłużona i obsypana nagrodami strategia czasu rzeczywistego zwiera szyki, by raz jeszcze podbić serca fanów gatunku. 
Kolejna odsłona cyklu przybliża wydarzenia z XVII i XVIII wieku oraz przedstawia graczom imponujące skalą bitwy, w których w jednym momencie na placu boju ściera się ze sobą nawet 10 tysięcy żołnierzy.

Ten remake klasyka z 2000 roku zawiera wszystkie elementy, z których zasłynęła seria, łącząc je z nowoczesną grafiką 3D. Gra dostarczy niezliczonych opcji taktycznych, wśród których znajdziemy nie tylko tworzenie budynków i produkcję z wykorzystaniem surowców, ale także szeroki wybór jednostek i wpływ otoczenia.

Poza walkami na lądzie, gracze mogą również zbudować flotę wojenną i zaatakować przeciwników na morzu. Kozacy 3 oferują 5 historycznych kampanii dla jednego gracza oraz tryb wieloosobowy na jednej mapie dla 8 graczy. Walka z innymi i tworzenie sojuszy zostaną urozmaicone losowo generowanymi mapami, oferującymi gamę możliwości.

Jedną z 12 nacji, którą można posłać w bój - zarówno w trybie single, jak i wieloosobowym - są Polacy. Nie zabraknie charakterystycznych dla nich jednostek (husaria) i prototypów budynków (poznański Ratusz).
 

 
Cechy gry Kozacy 3:
·  12 narodów (w tym Polska)
·  70 typów jednostek
·  100 wariantów odkryć
·  140 historycznych budynków
·  Walki na lądzie i morzu
·  5 historycznych kampanii dla jednego gracza
·  Bitwy o wielkiej skali, z nawet 10 tysiącami jednostek na mapie
·  Realistyczna fizyka pocisków i kul armatnich
·  Elastyczny generator losowych map z wyborem otoczenia
·  Tryb wieloosobowy do 8 graczy
Miło nam poinformować o specjalnej akcji cdp.pl podjętej w związku z premierą Kozaków 3. Złotówka ze sprzedaży każdego egzemplarza gry zostanie przeznaczona na ratowanie najstarszego drzewa w Polsce - Cisu Henrykowskiego, rosnącego w Henrykowie Lubańskim (Dolny Śląsk). Jego wiek szacuje się na 1200-1500 lat, a historia jest pełna niewesołych przygód - od koniec lat 80. mocno doświadczyła je wichura, a w 1813 roku pień został pocięty przez... Kozaków. Od pewnego czasu drzewo usycha - aktualnie trwają prace nad uratowaniem drzewa. Cieszymy się, że wraz z graczami możemy przyczynić się do tej akcji.

Cdp.pl jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem gry. Gra jest dostępna w sprzedaży m.in. na cdp.pl w specjalnej edycji, którą współtworzył znany pisarz Jacek Komuda. Patronami medialnymi są Historia Do Rzeczy i Muzo.fm.

 

HISTORY patronem gry Kozacy 3

HISTORY patronem gry Kozacy 3

Reality Hacker: Potęga umysłu

Reality Hacker: Potęga umysłu

Amerykańscy zbieracze

Co znajdą tym razem?

Wojny magazynowe

Dołącz do nas i oglądaj nową serię "Wojen magazynowych"!

LICYTUJ Z NAMI

Wojny magazynowe: Teksas

Jakie skarby kryją w sobie magazyny Teksasu? Oglądaj!

WIĘCEJ INFORMACJI

Polowanie na Hitlera

Premiera 10 listopada o 22:00!

WIĘCEJ INFORMACJI