Spis Odcinków Sezon 1

Steve, Tim, Gerrard - Charata, Argentyna

By sprawdzić rzetelność dokumentów zebranych przez FBI, zespół rozpoczyna dochodzenie w małej rolniczej miejscowości Charata w Argentynie. Podążając tropami z odtajnionych akt, trafia do szkoły, która kiedyś należała do Hitlerjugend, a także na ślad wysokiego rangą nazisty Carlosa Bucka, który mieszkał w tej okolicy. Później śledczy znajdują ufortyfikowany magazyn, pasujący do opisu wojskowego bunkra, w którym zdaniem FBI mógł się ukrywać Hitler, oraz zagadkową anomalię na terenie posiadłości Carlosa Bucka.
 
Numer odcinka: 
1

Tim i Lenny

Misiones, Argentyna (kryjówka nazistów)
Według odtajnionych akt FBI dalszy trop wiedzie z Charaty do dżungli w prowincji Misiones. Tim penetruje odkryte niedawno samowystarczalne nazistowskie gospodarstwo na granicy Argentyny, Brazylii i Paragwaju. Na miejscu zastaje nazistowskie akcesoria, takie jak monety z lat 40. czy zdjęcia Hitlera. W urządzonych z przepychem pomieszczeniach mieszkalnych znajduje też lekarstwa na żołądek identyczne jak te, które brał Hitler. Posiadłość ma także własne źródło zasilania.
 
Berlin
Lenny DePaul dociera do archiwum zeznań naocznych świadków z kręgu najbliższych współpracowników Hitlera i dochodzi do wniosku, że wbrew powszechnemu przekonaniu nikt nie widział na własne oczy samobójstwa Hitlera ani nie dokonał pozytywnej identyfikacji jego zwłok w bunkrze. Okazuje się też, że ślady DNA dostarczone przez Rosjan jako dowód śmierci Führera są wątpliwe, ponieważ należą do kobiety i odpowiadają opisowi Evy Braun. Lenny próbuje pobrać materiał DNA od jej krewnych, a następnie bada system podziemnych tuneli.
 
Numer odcinka: 
2

Steve, Tim, Gerrard, Lenny

Berlin
Ustaliwszy, że Hitler mógł upozorował własną śmierć, Lenny odkrywa informacje o masowej ucieczce nazistów z lotniska Tempelhof w dzień po ostatnim pojawieniu się Hitlera w miejscu publicznym. W jednym z samolotów umieszczono osobisty bagaż Führera. Następnie zespół znajduje podziemne tunele łączące bunkier pod kancelarią III Rzeszy z lotniskiem Tempelhof, z którego Hitler mógł opuścić Berlin na pokładzie samolotu.
 
Półwysep Valdez, Argentyna
Aby ustalić, jak Hitler mógł się przedostać do Ameryki Południowej, zespół podąża za tropem z akt FBI i dociera na półwysep Valdez. W tym pozornie ślepym zaułku, korzystając z wyrafinowanego oprogramowania, eksperci odkrywają sieć sympatyków nazizmu w pobliskim San Antonio Oeste. Tam znajdują akta argentyńskiej marynarki wojennej z informacją o tajemniczym niemieckim U-Boocie przebywającym na tych wodach, zeznania naocznego świadka, który widział zatopiony okręt podwodny, oraz słodkowodną studnię nieopodal brzegu morza.
 
Numer odcinka: 
3

Tim, Gerrard, Lenny

Hiszpania
Zespół bada letni pałac generała Franco jako możliwe lądowisko dla samolotu Hitlera i odkrywa gigantyczną swastykę ukrytą na pobliskim cmentarzu. Podążając za nazistowskim złotem, eksperci docierają do miasta Vigo i tajnej przystani U-Bootów, z której Hitler mógł odpłynąć z Hiszpanii.
 
Poszukiwanie U-Boota, Argentyna
Ponieważ wszystkie dowody wskazują na okręt podwodny zatopiony w okolicach Caleta de Loros, zespół za pomocą ultranowoczesnego sonaru i podwodnego wykrywacza metalu próbuje zlokalizować wrak jednostki, która mogła przewieźć Hitlera do Ameryki Południowej. Po kilku dniach poszukiwań w końcu udaje się odnaleźć duży. sztuczny, metalowy obiekt leżący na dnie morza w rejonie zgodnym z aktami FBI i zeznaniami naocznego świadka.
 
Numer odcinka: 
4

Tim, Gerrard, Lenny - Hiszpania, Argentyna

Hiszpania
Lenny DePaul i Gerrard Williams ustalają, że zbiegli naziści przebywali w klasztorze Samos, znajdują także świadka, który utrzymuje, że widział tam Hitlera. Śledczy skupiają się na wątku domniemanego lądowiska dla samolotu, niemieckiej wieży radiolokacyjnej i pobliskiego pasa startowego. Po wnikliwych badaniach znajdują pozostałości urządzeń nawigacyjnych i dochodzą do wniosku, że Hitler mógł wylądować w tym miejscu, a następnie przez Hiszpanię uciec do Ameryki Południowej.
 
 
Poszukiwanie U-Boota, Argentyna
Nurkowie schodzą do wykrytych wcześniej metalowych obiektów na dnie morza w nadziei na napisanie nowego rozdziału w historii. Niestety okazuje się, że są to tylko zatopione stare konstrukcje budowlane. Zbliżająca się zima i fatalna pogoda zmuszają ekipę do przerwania poszukiwań. Wszyscy obiecują sobie, że powrócą w to miejsce za kilka miesięcy, wierzą bowiem, iż może tu coś być.
 
Numer odcinka: 
5

Tim, Gerrard, Lenny - Wyspy Kanaryjskie

Wyspy Kanaryjskie
Na podstawie akt FBI analizujących stan zdrowia Hitlera śledczy ustalają, że Führer nie mógł odbyć długiej podróży z Hiszpanii do Ameryki Południowej za jednym zamachem. Za najbardziej logiczne miejsce postoju po drodze uznają Wyspy Kanaryjskie. Lenny DePaul i Gerrard Williams odkrywają dokumenty potwierdzające obecność nazistów na wyspie, a także olbrzymią podziemną bazę hitlerowskich okrętów nawodnych i podwodnych, dotąd nieznaną opinii publicznej. Sledczy dochodzą do wniosku, że podróżując U-Bootem Hitler mógł szukać odpoczynku i schronienia na wyspie.
 
Numer odcinka: 
6

Tim, Gerrard, Lenny - Bariloche, Argentyna

Bariloche, Argentyna
Sprawdzając tropy z odtajnionych akt FBI, łączące miejsce rozładunku U-Boota Hitlera z ogromną niemiecką posiadłością w południowych Andach, śledczy docierają do miejscowości Bariloche i rezydencji Inalco, w której mógł się zatrzymać Hitler. Za pomocą m.in. latających dronów zespół wykonuje zdjęcia tajemniczej posiadłości i znajduje szyb, który mógłby prowadzić do bunkra.
 
Hotel Eden
Korzystając z sieci i analiz finansowych, zespół dociera do hotelu Eden, należącego do dwóch znanych sympatyków nazizmu, oraz do naocznego świadka, który twierdzi, że widział tam Hitlera kilka miesięcy po jego śmierci. Słedczy znajdują dowody na istnienie pod hotelem rozbudowanego systemu podziemi, po czym skupiają się na wyjątkowo bogatym właścicielu fabryki zbrojeniowej w Argentynie, który miał powiązania z nazistami i mógł zapewnić fundusze na zorganizowanie ucieczki Führera.
 
Numer odcinka: 
7

Bob, John, Tim - Kolumbia

Kolumbia
W ostatnim odcinku śledczy badają dwa podmokłe obszary w centrum Bogoty, gdzie według odtajnionych akt FBI zatopiono samolot, który przewiózł Hitlera w ten rejon. Korzystając z historycznych map i najnowocześniejszych zdobyczy techniki, zespół potwierdza informacje FBI i znajduje dowody na to, że głęboko w mule istotnie spoczywa pasujący do opisu podejrzany obiekt, który może być samolotem.
 
Numer odcinka: 
8

Polowanie na Hitlera

HISTORY patronem gry Kozacy 3

HISTORY patronem gry Kozacy 3

Reality Hacker: Potęga umysłu

Reality Hacker: Potęga umysłu

Amerykańscy zbieracze

Co znajdą tym razem?

Wojny magazynowe

Dołącz do nas i oglądaj nową serię "Wojen magazynowych"!

LICYTUJ Z NAMI

Wojny magazynowe: Teksas

Jakie skarby kryją w sobie magazyny Teksasu? Oglądaj!

WIĘCEJ INFORMACJI

Polowanie na Hitlera

Premiera 10 listopada o 22:00!

WIĘCEJ INFORMACJI