FAQs

Twoje opinie i pytania są dla nas ważne, zanim jednak się z nami skontaktujesz, sprawdź w dziale FAQ odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli Twoje zapytanie lub uwaga dotyczy kanału HISTORY na świecie, adresy odpowiednich serwisów w różnych krajach znajdziesz na stronie historychannel.tv

CZY MOGĘ KUPIĆ PROGRAMY KANAŁU HISTORY NA PŁYTACH DVD?

Niektóre programy kanału HISTORY można obecnie kupić w księgarni Amazon. Jeśli nie znajdziesz tam szukanego programu, oznacza to, że nie jest on w tej chwili dostępny, ale może zostać dodany do katalogu w przyszłości..

Niektóre programy są również dostępne w sklepie internetowym amerykańskiej firmy A&E Television Network pod adresem: store.aetv.com. Usługa ta ma jednak pewne ograniczenia. Płyty DVD są wysyłane tylko do USA i Kanady, nagrane w formacie „Region 1” i w oryginalnej amerykańskiej wersji językowej.

JAK MOGĘ ODBIERAĆ KANAŁ HISTORY?

UPC: Horizon HD: 313 ; Mediabox HD: 118; Kanon HD: 32; Kaon SD: 315
 
Cyfrowy Polsat: 79, 128 HD
 
nc+: 84
 
Toya: 353 ; HD: 356
 
Dialog: 66
 
Netia: 51 (HD)
 
TK Chopin: 110
 
SATFILM: 138,139 (HD)
 

REKLAMUJ SIĘ U NAS

Sprawdź, co kanał HISTORY może zrobić, by zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki i sprzedaż Twoich produktów. Bliższe informacje o pakietach reklamowych, również w internecie, oraz możliwościach sponsorowania materiałów na stronie można uzyskać pod adresem:

adsalesaetn@aetn.co.uk